preloader

Online Grafik Tasarım Avantajları

Online Grafik Tasarım Avantajları

Bukalemun Dijital, online grafik tasarım alanındaki tecrübesi ile basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.

Beraber çalıştığımız şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığımız grafik tasarım çalışmalarımızla marka değerini artırırız. Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu grafik tasarım programlarının en çok kullanılanları şunlardır: Adobe Photoshop, Adobe After Effect, Adobe Indesign, Adobe Illustrator.

Profesyonel Tasarım Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

  • Doğru marka algısı oluşturarak, markanızı hedef kitlenize en doğru şekilde anlatırsınız.
  • Global sahada markanızı doğru konumlandırırsınız.
  • Hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımını en doğru şekilde yapar, en etkili şekilde müşterilerinizle iletişime geçersiniz.
  • Markanızı çağa ayak uyduran, dinamik bir şekilde yurt dışında dahi temsil edebilirsiniz.
  • Markanız ve marka kimliğiniz arasında profesyonel bir bütünlük sağlarsınız.
  • Özgün tasarımlarla sektöre yenilik katar, marka değerinizi rakipleriniz karşısında yükseltirsiniz.
  • Doğru tasarım algısı ile tercih edilen marka olursunuz, bu da potansiyel müşterilerinizin artmasını sağlar.

Kreatif Tasarım

Profesyonel bakış açısının, özgür ruhlu tasarımcı kalitesiyle bir araya geldiği çalışmalarımızda en etkili ve yaratıcı çalışmaları oluşturuyoruz. Potansiyel müşterilere en iyi şekilde hitap edecek, markaya ve hedeflediği kesime göre hazırladığımız tasarımlarla marka değerini yükseltecek, prestij sağlayacak ve marka hedeflerine ulaştıracak fikirler üretiyoruz.Ünlü kimyager Linus Pauling Quotes’un da dediği gibi “İyi fikirler bulmanın yolu, bir sürü fikir bulup kötülerini atmaktan geçer.”

Grafik Tasarım Özellikleri

Ajansımız da yaptığımız tasarımlar; Mobil responsive web site tasarımları, dijital tasarım işleri, basılı katalog, dergi, el ilanı işleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve uygulamaları, sosyal medya post tasarımları gibi bir çok tasarım hizmetimiz bulunmaktadır.