Web ve Grafik Tasarım

Web ve Grafik Tasarım, günümüzde web siteleri; iletişim, tanıtım ve satış için en etkili araçların başında gelmektedir. Web siteleri markaların imajıdır. İnsanlar marka hakkında edinmek istedikleri birçok bilgiyi web sitesinden ulaşırlar.

responsive web tasarım

Web Site Tasarımı

Değişen müşteri beklentileri, kullanılan teknolojik cihazlar ve tasarım trendleri doğrultusunda geliştirilmeye ihtiyaç duymayan web sitesi yoktur.
İyi bir web sitesi ile berbat bir web sitesi arasında ki fark Nedir?

İyi bir web sitesi size müşteri ve kazanç sağlar.
Kötü bir web sitesi ise onları korkutup kaçırır.

Kreatif Grafik Tasarımı

Bukalemun Dijital, grafik tasarım alanındaki tecrübesi ile basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.

Beraber çalıştığımız şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artırırız.

Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu grafik tasarım programlarının en çok kullanılanları şunlardır: Photoshop, After Effect, Indesign, Illustrator, Freehand, Paintshop, Corel Draw.

TASARIM ÖZELLİKLERİ

Ajansımız da yaptığımız tasarımların özelliklerini sizler için geliştirdik.

Sizde Dijital Dünyada Markanızı Yükseltmek İstiyorsanız Bize Ulaşın!

İletişim