Web ve Grafik Tasarım

Web ve Grafik Tasarım

Web ve Grafik Tasarım, günümüzde web siteleri; iletişim, tanıtım ve satış için en etkili araçların başında gelmektedir. Web siteleri markaların imajıdır. İnsanlar marka hakkında edinmek istedikleri birçok bilgiyi web sitesinden ulaşırlar.

Değişen müşteri beklentileri, kullanılan teknolojik cihazlar ve tasarım trendleri doğrultusunda geliştirilmeye ihtiyaç duymayan web sitesi yoktur.

İyi bir web sitesi ile kötü bir web sitesi arasında ki fark nedir? İyi bir web sitesi size müşteri ve kazanç sağlar. Kötü bir web sitesi ise onları korkutup kaçırır.

Kurumsal Web Sitesi & Tasarım Avantajları

Kurumsal Web Tasarım Avantajları; Marka kimliğinize ve hedeflerinize uygun olarak hazırlanan bir web tasarımın kurumunuz için sayısız faydası bulunmaktadır. Markanız için gerçekleştireceğiniz kaliteli bir kurumsal web tasarımın size ve kurumunuza birçok faydası bulunmaktadır.
wordpress site kurulumu

E-Ticaret Sitesi İçin Hazır Altyapı Mı? Yoksa WordPress Mi?

E-Ticaret sitesi kurmak istiyor ancak #Wordpress gibi bir yazılım mı yoksa #Ticimax, #Tsoft gibi hazır bir alt yapı mı kullanmak konusunda kararsız mısınız? ⁣ Bu noktada en iyi yapacağız şey iki seçeneğin artı ve eksi yönlerine bakmak ve size hangisinin uygun olacağına karar vermek.

Grafik Tasarım Avantajları

Bukalemun Dijital, grafik tasarım alanındaki tecrübesi ile basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur. Beraber çalıştığımız şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığımız grafik tasarım çalışmalarımızla marka değerini artırırız. Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu grafik tasarım programlarının en çok kullanılanları şunlardır: Adobe Photoshop, Adobe After Effect, Adobe Indesign, Adobe Illustrator.

Tasarım Özellikleri

Ajansımız da yaptığımız tasarımlar;

Mobil responsive web site tasarımları, dijital tasarım işleri, basılı katalog, dergi, el ilanı işleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve uygulamaları, sosyal medya post tasarımları gibi bir çok tasarım hizmetimiz bulunmaktadır.

Arandığında ulaşılabilir olmak, yardım taleplerine içtenlikle çözümler üretmek şirketimizin artısı olarak gördüğümüz en büyük vasfıdır! Bukalemun Dijital, web tasarımı, responsive web tasarım, web yazılımı, mobil uyumlu web sitesi ve alakalı diğer web hizmetlerini üretirken belli kriterleri esas alarak çalışır. Yaptığı işe ve müşterisine saygı duyarak hedefine odaklanır, müşterilerini anlayarak isteklerine en mükemmel biçimde çözüm sağlar.

Sizde Dijital Dünyada Markanızı Yükseltmek İstiyorsanız Bize Ulaşın!

×