SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi, Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanalları, çift yönlü iletişim için ciddi bir potansiyele sahip. Ve bu potansiyeli iyi değerlendirmek için profesyonel destek almak doğru seçimdir.

Düzenli paylaşımlar ile kurumsal hesaplarınızın sosyal medyada aktif olmasını ve bu sayede daha fazla potansiyel müşterinin size ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızda yapılan yorumlara ve direkt mesajlara hızlı bir şekilde cevap vererek marka itibarınızı üst kademeye çıkartıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNİ NASIL YAPIYORUZ?

Marka Analizi

Rakip Analizi

Hedef Kitle Analizi

Strateji

Tüm analizlerimizi çıkarttıktan sonra markanıza özel bir yol haritası çıkartarak, onayınıza sunuyoruz.
Doğru hedef kitleye, trendlere göre içerik hazırlarken öncesinde belirlenmiş kararlara göre hareket edip markayı mevcut durumundan daha yukarılara taşımak için çalışıyoruz.

İçerik Planlaması

Düzenli içerik içerik için aylık plan ve program çalışmaları yaparız. Kampanyalar düzenler, etkileşimi arttırır markanızın sosyalleşmesini sağlıyoruz.

İçeriklerin Periyodik Paylaşımı

Karşılıklı onay sürecinden sonra periyodik paylaşımlar ile markanızı hedef kitlesi ile buluşturuyoruz.

Moderasyon

Sosyal Medya Moderasyon süreci, sayfalarınıza gelen yorumlar ile etkileşime geçmek, mesajları yanıtlamak ve gerekli olduğu durumlarda kriz yönetimini içermektedir.  Doğru şekilde yapılan sosyal medya moderasyonu marka bağlılığı ve bilinirliği sağlar.

Raporlama

Sosyal medya yönetimi sürecinde hazırladığımız aylık raporlar tüm sürecin sağlaması niteliğindedir. Aylık olarak hazırlanan sosyal medya raporları ile yapılan tüm bu çalışmalarda elde edilen sonuçlar değerlendirilip marka başarısını artırmak için önümüzdeki planların bu raporlamalara göre yapılması gerektiğini anlatır.