Edirne Dijital Baskı

Dijital Baskı Merkezi

Bukalemun Dijital Edirne

Edirne Dijital Baskı, Dijital baskı boyut ve renk sınırlaması olmadan istenilen miktarda ve ölçüde baskı yapılabilmesine olanak sağlayan en ileri baskı teknolojisidir.

Çok çeşitli malzeme üzerine yapılabilen bu baskı tekniği günümüzde tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan kartvizit, el ilanı, ozalit ve fotokopi, flyer, teşekkür kartı, sunum dosyası, teklif dosyası, broşür, etiket, poster baskı vb. dış veya iç mekan alanlarda kullanılmaktadır.

Edirne Dijital Baskı
Dijital Baskı Merkezi

İster dekoratif olarak ister reklam amaçlı olarak dijital baskılı ürünler birçok mecrada kullanılabilir.

Dijital Baskı Merkezi  firması olarak gelişen ve  globalleşen  çağımızda,  dijital  dünyaya  uygun  bir  grafik tasarım  modeli  ortaya  çıkarmaktayız. 

Sektörün  öncülerinden  biri  olma  başarısına  sahip  olan  firmamız,  tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı  tespit  ederek  aynı zamanda grafik tasarım desteği de sunarak bir  an  önce  karşılanması  için  elinden  gelenin fazlasını  yapmaktadır.

Edirne Dijital Baskı olarak talepleriniz doğrultusunda firmamız kartvizitbroşür, el ilanı, ozalit ve fotokopi, teşekkür kartı, sunum dosyası, teklif dosyası, flyer, poster baskı, afiş ve sticker gibi hizmetlerde siz değerli müşterilerimize kaliteli  bir  şekilde  dijital  baskı  hizmeti sağlamaktadır. Baskı hızı  oldukça kaliteli ve iyidir.  Uzun  süre  beklemek  zorunda  kalmaksızın istenilen afişlerinizi gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Hem  hız  hem  de  maliyet  yönünden  yüzünüzü  güldürecek avantaja sahipsiniz.

Sizde Dijital Dünyada Markanızı Yükseltmek İstiyorsanız Bizi Arayın!

×   Canlı Destek